Sound assistant

Samsung pre majiteľov Galaxy zariadení vydal veľmi užitočnú aplikáciu SoundAssistant. Aplikácia prináša viac možností nastavenia hlasitosti.

Pokémon GO

Aktuálne najznámejšia hra na mobilné telofóny je PokemonGO zatiaľ si ju stiahlo cez 30 miliónov ľudí. Odhaduje sa, že by táto aplikácia ročne mohla zarobiť cez 1 miliardu dolárov.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt pokemongo

MSQRD

-je aplikácia na upravovanie tváre za múmiu, opicu alebo ľadového medveďa. Vďaka nej okúsite, aké je to ocitnúť sa v koži hrdinu, akým je napríklad Daredevil, Avatar. Sám som si ju vyskúšal a odporúčam vám ju stiahnuť! :)

Duolingo je nová aplikácia, ktorá hravo naučí akýkoľvek jazyk. Považuje sa za jednu z najlepších na trhu.

Skype je komunikačný  program, ktorý umožňuje hlasovú komunikáciu medzi jeho užívateľmi podobne ako cez klasický telefón.

Google sprístupnil svoju druhú komunikačnú aplikáciu s menom Messenger Google Allo
s pomocou ktorej môžeme uskutočnovať kvalitnejšie videohovory.

Facebook je najznámejšia sociálna sieť, ktorú používa asi každý. V roku 2006 mala 7mil. aktívnych uživateľov.
 Môžete si založiť vlastný profil s fotkou a popisom.

Klap messenger

je jediný messenger, v ktorom získavaš body, súťažiš s kamarátmi a máš SMS

do celého sveta zadarmo.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt klap messenger

Ja som ho sám vyskúšal a je to veľmi dobrá aplikácia.

Slovakia offline maps šikovná aplikácia, mapy v mobile, výhodou je že nemusíte mať v mobile internet, pretože mapy máte uložené priamo vo svojom mobile. Aplikácia vám pomocou gps dokáže rýchlo vyhľadať vašu polohu.

Obľúbená sociálna sieť Instagram prešla viacerými aktualizáciami, pri ktorých dostala veľa nových funkcií. Instagram je sociálna sieť na pridávanie fotiek. Dokáže urobiť rôzne filtre, rámy na fotografie a veľa ďalších funkcií.

WhatsApp je niečo ako Messenger, možete uskutočnovať videohovory, správy a video odkazy.

Space Goat Simulátor

Predstavte si, že ste koza v skafandri. Vašou úlohou je s touto kozou zabíjať vo vesmíre kozmonautov, mimozemšťanov a vesmírne moduly. To je vlastne celý princíp tejto hry. Za získané body si môžete vylepšovať výbavu kozy.

Crazy Gears

Ide o zábavnú hru, cieľom je pospájať kolieska tak, aby ste presunuli predmet a tým sa posunuli aj do vyššieho levelu. Ide o logickú hru, pri ktorej sa vo vyšších leveloch možno aj zapotíte a dobre si pretrénujete svoju logiku.

Epic skater

Táto hra zaujme každého, kto má rád skateboard, ale nikdy nevyskúšal žiadne skejťácke hry. Ovládanie hry a robenie trikov nevyžaduje žiadne komplikované zručnosti. Zmysel hry je jednoduchý. Prejsť trať a nazbierať čo najviac bodov, teda mincí. Tie získavate za každý trik, skok či správne prejdenú prekážku. Za získané body si potom môžete dokupovať výstroj či nové dosky, ale aj odomykať nové triky. Hra ponúka aj manuál, kde sa dozviete, ako sa ktorý trik robí a tiež tréningový mód, kde si môžete hru vyskúšať na nečisto.

Assassin´s  Creed: Identyti

Assassin´s Creed patrí medzi najpopulárnejšie moderné herné série.  V jadre ide o akčné RPG k dispozícii je viacero typov postám. Hrateľnosť bohužial mierne škrípe a chýba aj vačšia variabilita misií. No za túto hru si zaplatíte 5,00 eur.

Sea Hero Quest

Sea Hero Quest testuje vašu orientáciu v priestore hravou formou a pokiaľ jej to povolíte, anonymizované dáta o tom, ako hráte, posiela do dátových centier spoločnosti Deutshe Telekom. Tu sa ukladajú a odborníci ich budú počas najbližších dvoch rokov analyzovať v snahe pokročiť s výskumom demencie. Ak si hru stiahne 100 tisíc používateľov a každý z nich bude hrať po dobu 2 minúty, vedci získajú dáta, ktoré by štandardnými spôsobmi zbierali až 50 rokov. Hra je jednoduchá a zábavná, úplne zadarmo a bez mikrotransakcií.

Mobilné aplikácie - moja téma. Váš Samko. :)

Super Mario Run

Mario automaticky beží a vy ťukaním na displej aktivujete skok, resp. regulujete jeho výšku. V praxi to funguje dobre a aj napriek jednoduchej hrateľnosti sa môžete pri hraní zapotiť – ak sa rozhodnete získať čo najviac bodov zbieraním mincí a ničením nepriateľov.