Náš tím

Samuel Wepa

Ich bin samuel , ale nie , čaut e ja som  Samo , a rad robim članky o PC

Davidko

Bývam v Rakovej. Chodím do školy CZŠ Jána Palárika v Rakovej do 6.A. Mám 11 rokov, ale o chvíľu budem mať 12.

Doma sa hrám na počítači. :)

Samko B.

Volám sa Samuel. Rád hrám počítačové hry. Hrám na harmonike už štvrtý rok a mám 11 rokov.

Davidko

Som šiestak a mám 11 rokov. Rád hrám na počítači rôzne hry. Mám troch papagájov.

Mirko

Ahoj, mam 10 rokov a chodim do V.A :)

Janka

Mám rada knihy, lentilky, všetko, čo sa týka histórie a nakupovanie. :) ... a vediem masmediálny krúžok... na ktorom sem-tam opravím nejakú tu chybičku alebo viac. :)

Natálka

Ahoj, volám sa Natálka. Mám 13 rokov. Chodím na masmediálny krúžok, na ktorom pridávam články do rubriky novinky vo svete filmov :)

Viky

Ahoj, volám sa Viktória ale kamaráti ma volajú Viki. Mám 14 rokov. Na webe mám za úlohu pridávať informácie o novinkách v škole.
>

Sme žiaci 2.stupňa základnej školy a spoločne navšetvujeme Masmediálny krúžok, na ktorom sme doteraz vytvárali školsky časopis vo vytlačenej podobe. Rozhodli sme sa, že ho skúsime tvoriť i online, aby sa jeho obsah mohol rozšíriť medzi viac ľudí

.

Na stránkach uvrejeňujeme autorksú tvorbu žiakov našej školy, naše články, postrehy a príbehy. Texty dopĺňame obrázkami z internetu.

Tešíme sa na akékoľvek rady, pripomienky a postrehy

k lepšiemu chodu tohoto webu.